Limbažu novada logo

2010.gadā Limbažu novads ieguva savu zīmolu - logo un saukli. Logo veidojusi dizaina aģentūra DUE.

Limbažu novada logo

Limbažu novada ģerbonis

Apstiprināts 2011.gada 29.martā.

Ģerboņa heraldiskais apraksts: šķelts no kreisās ar lēpju lapu griezumu: sudrabs un zaļš. Augšējā kreisajā stūrī savrups, sarkans, robots mūris ar vārtiem.

Ģerboni veidojuši mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs.

Limbažu novada ģerbonis

Limbažu pilsētas ģerbonis

Limbažu ģerbonim ir līdzība ar Rīgas ģerboni. Limbažu ģerboņa sudraba laukā attēloti atvērti pils vārti ar diviem torņiem un kupolu starp tiem. Starp abiem torņiem novietoti divi bīskapa zižļi, virs tiem senākajos zīmogos un ģerboņa attēlos redzama bīskapa galva. Sakrustoti bīskapa zižļi bija Rīgas arhibīskapa sena heraldiska zīme. Limbažu ģerbonī tie simbolizēja ne tikai arhibīskapu kā pilsētas feodālo senioru, bet arī Limbažu vietu arhibīskapa valstī. Līdzīgi Rīgas ģerbonim zem paceltajiem vārtu režģiem redzama kronēta lauvas galva - namsaimnieku simbols. Rīgas ģerbonī to sāka attēlot 14.gs. kā rīdzinieku zīmi pēc cīņām ar Livonijas ordeni. Atšķirīgi ir vārtu veidojumi abos ģerboņos- ar laiku Rīgas vārtu torņus sāka attēlot smailus, bet Limbažu- nedaudz noapaļotus.

Limbažu pilsētas ģerbonis

Limbažu pilsētas karogs

Limbažu pilsētai kopš 1993. gada ir savs karogs. Tas sadalīts divās vienāda platuma horizontālās joslās; augšējā- sarkana, apakšējā- sudraba. Karoga centrā ir Limbažu pilsētas ģerbonis.

Limbažu karogs

Katvaru pagasta ģerbonis

Katvaru ģerbonis

Limbažu pagasta ģerbonis

Limbažu pagasta ģerbonis

Pāles pagasta ģerbonis

Pāles pagasta ģerbonis

Skultes pagasta ģerbonis

Skultes pagasts

Umurgas pagasta ģerbonis

Umurgas pagasts

Vidrižu pagasta ģerbonis

Vidrižu pagasts

Viļķenes pagasta ģerbonis

Viļķenes pagasta ģerbonis