Kolektīvs Nodarbību laiki Vadītājs
VPD kolektīvs “Rotadata” Pirmdienās plkst.20.00-22.00
Piektdienās plkst.19-22.00
(Rīgas iela 16)
Ineta Indriksone
Senioru deju kolektīvs “Sagša” Otrdienās, ceturtdienās
plkst.20.00-22.00
Ineta Indriksone
Bērnu deju kolektīvs “Saktiņa” Pirmdienās plkst. 17.30-19.00
Otrdienās, ceturtdienās
plkst.16.30-20.00
Trešdienās plkst.16.30-18.30
Ineta Indriksone
 
Senioru deju kopa “Jampadracis” Ceturtdienās plkst.20.00-24.00
Andis Lēnmanis
Vidējas paaudze deju kolektīvs  “Jampadracis” Trešdienās, piektdienās
plkst.21.00-23.30
Andis Lēnmanis
Jauniešu deju kolektīvs “Jampadracis” C grupa Trešdienās, piektdienās
plkst.20.00-21.00
Andis Lēnmanis
Bērnu deju kolektīvs “Jampadracis” Trešdienās plkst.18.30-21.00
Piektdienās plkst.17.30-21.00
Sestdienās plkst.10.00-15.00
Andis Lēnmanis
Jauktais koris “Doma” Pirmdienās, trešdienās
plkst.18.30-21.30
Diriģents
Normunds Ķirsis
Vīru koris “Ziedonis” Trešdienās plkst.18.00-23.00 Vadītāja, diriģente
Marita
Mazureviča-Mote
Senioru jauktais koris “Atvasara” Trešdienās plkst.16.00-18.00 Vadītājs, diriģents
Egons Beitiks
Sievu koris “Kalme” Trešdienās plkst.18.30-22.30 Vadītājs, diriģents
Jānis Misiņš
PO “Lemisele” Pirmdienās plkst.16.30-22.00 Vadītāji, diriģenti
Māra Zandersone,
Uldis Ezermalis
Ausekļa Limbažu teātris
 
Otrdienās, piektdienās
plkst.17.00-20.00
Sestdienās plkst.10.00-12.00
Inta Kalniņa
Vokālais sieviešu ansamblis
“Reiz bija”
Otrdienās plkst.19.00-22.30 Sandra Budeviča
Kapela “Labi, ka tā” Pirmdienās plkst.19.00-22.30 Sandra Budeviča
Tautas mūzikas ansamblis “Kokle” Pirmdienās, piektdienās
plkst.16.00-18.00
Anita
Viziņa-Nilsena
Koklētāju ansamblis “Kamenīte” Otrdienās plkst.14.00-18.30 Anita
Viziņa-Nilsena
Limbažu kultūras nama   TLMS “Dzilna”   Baiba Vaivare
Mūsdienu populārās mūzikas studijas “Mūzikas spārnos” Ceturtdienās plkst.18.00-19.30
Piektdienās plkst.18.00-22.00
Sestdienās plkst.9.00-21.00
Annija Mieze
TAD “Sakta” Darbība pārtraukta

Limbažu Bērnu un jauniešu centra Nodarbību laiki interešu izglītības pulciņiem 2020./2021. mācību gadā

(Nodarbību laiki var mainīties)

N.p.k.

Interešu izglītības programma, skolotājs

Klašu grupa

Nodarbību laiki

1.

Ģitārspēles pulciņš
sk. Māris Balodis

 

Trešdiena 13:30 – 17:40

2.

Kapela “Eži”
sk. Sandra Budeviča

Miniezīši I (3,4 gadi)

Otrdiena, 17.00-17:45
Ceturtdiena 17.00-17:45
Piektdiena 18:00-18:40

Mazezīši II (5,6 gadi)

Otrdiena, ceturtdiena
18.00-18:45

Ezīši (1.-2. klase)

Pirmdiena, trešdiena
14:20-15:45

Ežuki (3.-4. klase)

Pirmdiena, trešdiena
17:45-19:15

Pusezīši (5.-7. klase)

Pirmdiena, trešdiena
16:00-17:35

Lielie eži (10.-12.klase)

Otrdiena 15:20-16:45
Piektdiena 16:20-17:45

3.

Deju kolektīvs “Varavīksne”

Taisa Aruma
Raivis Eglītis
Jānis Kokins

Dzeltenā grupa
(3. gadi)

Trešdiena 17:40-18:25

Sudraba grupiņa
(4 gadi)

Trešdiena 18:45-19:30

Rozā grupiņa
(6 gadi)

Pirmdiena 19:00-20:00
Ceturtdiena 16:30-17:30

Zelta grupiņa
(5 gadi)

Otrdiena 17:00-18:00
Ceturtdiena 17:50-18:35

Zaļā grupiņa
(1.-2. klase)

Trešdiena 14:00 – 15:30
Piektdiena 14:15-15:45

Oranža grupa (5.-8.klase)

Otrdiena 18:20-19:55
Piektdiena 16:05-17:40

Sarkanā grupa (8.-9.klase)

Pirmdiena 17:00-18.30
Trešdiena 15:50-17:20

Zilā grupa (vidusskola)

Trešdiena 19:50-21:25
Piektdiena 18:00-19:35

Gaiši zilā grupa
(sk. T. Aruma) (1.-2.klase)

Otrdiena 13:30-15:05
Ceturtdiena 13:30-15:05

Violetā grupa
(sk. T. Aruma) (3.-4.klase)

Otrdiena 15:20-16:45
Ceturtdiena 15:20-16:45

4.

Ādas amatniecība
Agnese Graudiņa

1.-9.klase

Trešdiena 13:30-17:40

5.

Skolēnu teātris “Kriksis”
Inta Kalniņa, Džeina Bērziņa

1.-12. klase

Pirmdiena 15.00-18.25
Trešdiena 15:00-18:25

6.

Keramikas pulciņš
Sk. Lilija Brasliņa

1.-12. klase

Pirmdiena 13:30-17:40

7.

Vokālā grupa “Pogas”
Dace Robule
 

Rūči (pirmsskola)

Pirmdienas 17.00-17.30
Trešdiena 17.00-17.30

Āķīši (5-7 gadi)

Pirmdiena 17:45-18:25
Piektdiena
17.00-17:40, 17:55-18:35

Pipari (zēnu grupa)

Otrdiena 17:15-17:55
Ceturtdiena
17:15-17:55, 18:10-18:50

Punktiņi (2.-4.klase meiteņu grupa)

Pirmdiena 14:30-15:10
Ceturtdiena 14:30-15:10

Balsītes (5.-6.klase meiteņu grupa)

Otrdiena 16:20-17:00
Trešdiena 16:20-17:00
Ceturtdiena 19:00-19:40

Ātraudži (6.-8.klase jauktā grupa)

Pirmdiena
15:40-16:20, 16:35-17:15
Otrdiena 15:40-16:20
Trešdiena 15:40-16:20

8.

Vizuālā/vizuāli plastiskā māksla
Zane Skrastiņa

1.-9.klase

Ceturtdiena 13:30-17:40

9.

Ritma grupa (instrumentālā)
Liena Vildere

1.-5. klase

Otrdiena 16:30-18:00
Ceturtdiena 16:30-18:00

10.

Filcēšanas pulciņš
Inta Brikmane

1.-8.klase

Trešdiena 13:30-17:40

11.

Metālapstrādes pulciņš,
Ēvalds Butāns

2.-12.klase

Otrdiena 15:00-19:00

12.

Robotika
Ēvalds Butāns

2.-12.klase

Pirmdiena 15:00-19:00

13.

Droni
Ēvalds Butāns

2.-12.klase

Trešdiena 15:00-19.00

14.

Vizuālās mākslas pulciņš/stikls
Anda Ramāna

1.-12.klase

Ceturtdiena 13.30-19:30

15.

*Trases automodelisms
Dzintars Students

1.-12.klase

Pirmdiena  
17:00-17:40, 17:55-18:45
Trešdiena   
17:00-17:40, 17:55-18:45
Ceturtdiena
17:00-17:40, 17:55-18:45

16.

Rotaļistaba
Ina Sīle

Pirmsskola

Pirmdiena 9:30-12:00
Trešdiena 9.30-12.00

Nodarbības notiek Limbažu BJC telpās.
*Nodarbības notiek Cēsu ielā 34-601.
Sīkāka informācija pa telefonu +371 26111600

Lādezera pamatskola

+371 64071276
ladezera_ps [at] limbazi.lv
Kolektīvs Vadītājs Nodarbību laiki
Vidējās paaudzes deju kopa "Lādezers" Maija Kreišmane Otrdien, piektdien
20.00-23.00
Kolektīvs Vadītājs Nodarbību laiki
Vīru vokālais ansamblis "Dziļezers" Dace Robule Otrdien, ceturtdien 20.00-23.00

Pociema kultūras nams

pociema_kn [at] limbazi.lv

Kolektīvs

Vadītājs

Nodarbību laiki

Pūtēju orķestris

Linda Miķelsone

Svētdienās 11.30

Dramatiskais kolektīvs

 

Ceturtdienās 16.00

Sieviešu ansamblis "Relako"

Liene Vildere

Trešdienās 16.30

Folkloras kopa "Airi"

Sandra Jansone

Sestdienās 12.00

Moderno deju kolektīvs

Baiba un Jānis Burģeļi

Ceturtdienās 19.30

Veselības vingrošana

Aija Veispāle-Cīrule

Piektdienās 16.00

Sieviešu klubiņš "Vīgrieze"

Aija Romancāne

 

Sporta sekcijas nodarbības

Jāzeps Lelis

Trešdienās, ceturtdienās, piektdienās 20.00

Pāles kultūras nams

pales_kn [at] limbazi.lv

Kolektīvs

Vadītājs

Nodarbību laiki

Jauktais koris "Vienmēr"

Egons Beitiks
mob.tālr. +371 26149235

Trešdienās 19.00 - 22.00

Dramatiskais kolektīvs "Azarts"

Velta Lāne
tālr. +371 64032011

Trešdienās 16.00 - 18.30

Kolektīvs Nodarbību laiki Vadītājs
Jauktais koris “Skulte” Pirmdienās, trešdienās
plkst.19.00-22.00
Diriģents Ārijs Ādamsons
tel. +371 29377441
Koncertmeistars Austris Kalniņš
Vokālais ansamblis “Adiaminde” Trešdienās
plkst.21.00-23.30
Vadītājs Ārijs Ādamsons
tel. +371 29377441
Jauniešu deju kolektīvs “Prieks” Piektdienās
plkst.19.00-24.00
Vadītāja Rasma Graudīte
tel. +371 22349941
Koncertmeistare Maruta Muste
Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Lecam pa vecam” Pirmdienās, ceturtdienās
plkst.20.30-22.30
Vadītāja Rasma Graudīte
tel. +371 22349941
Koncertmeistare Maruta Muste
Skultes amatierteātris Svētdienās
plkst.16.00-21.00
Režisore Ligita Smildziņa
Jauniešu deju kolektīvs
“Skulte”
Otrdienās plkst.19.00-23.30
Deju nometne 1x mēnesī,
sestdienās plkst.9.00-19.00
svētdienās plkst.9.00-14.00
Vadītāja Elīna Medne
tel. +371 2830938
Pirmskolas bērnu deju kolektīvs “Ziķerīši” Piektdienās
plkst.16.00-17.00
Vadītāja Elīna Medne
tel. +371 2830938
1.-4.kl. bērnu deju kolektīvs “Ziķeri” Piektdienās
plkst.17.00-18.30
Vadītāja Elīna Medne
tel. +371 2830938
Pensionāru apvienība
“Ābele”
Mēneša pēdējā pirmdienā
no plkst.12.00
Vadītāja Spodra Pedere
tel. +371 26179928

Umurgas kultūras nams

umurgas_kn [at] limbazi.lv

Kolektīvs

Vadītājs Nodarbību laiki

Sieviešu vokālais ansamblis

Gunta Gīme
mob.tālr. +371 26456061

Pirmdienās 19.00-21.00
Umurgas bērnudārza telpās

Vidējās paaudzes deju kolektīva "Agrumu"

Dace Lāce
mob.tālr. +371 26480408

Ceturtdienās 19.00-21.00

Umurgas amatierteātris

Indra Rube
mob.tālr. +371 29750557

Otrdienās 18.30

Līnijdejas

(informācija
pa tālr. +371 29162234)

Pirmdienās 19.00

Sarīkojumu dejas

Jānis Burģelis
mob.tālr. +371 29439738

Trešdienās 20.00-21.30

Kolektīvs

Vadītājs

Nodarbību laiki

Jauktais koris „Zvīgzna”

Liene Vildere
mob.tālr. +371 28615688

Ceturtdienās plkst.19.00

Pensionāru ansamblis "Savam priekam"

Gundega Vasiļjeva
mob.tālr. +371 28757771

Otrdienās plkst.17.00

Folkloras kopa "Delve"

Aina Tobe
mob.tālr. +371 22426361

Dienas, laiki mainīgi

Modes deju grupa "Spieķītis"

Gundega Krogzema
mob.tālr. +371 29684858

Pirmdienās plkst.19.00

Amatierteātra kolektīvs

Agris Steps
mob.tālr. +371 26339288

Ceturtdienās plkst.17.00

Viļķenes kultūras nams

vilkenes_kn [at] limbazi.lv

Nodarbību grafiks 2016./2017.gada sezonā

Diena Kolektīvs Vadītājs Mēģinājumu laiks Mēģinājumu telpa
Pirmdiena
 
Austrumu deju grupa "Jamila" Aiga Briede 19.00- 21.00 Lielā zāle
Otrdiena

 
 

Deju kolektīvs "Trejdeviņi" (1.- 4.kl.gr.)


Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

Baiba Adamoviča


Baiba Adamoviča

17.00 – 18.30



18.30 – 21.30

Skatuve



Skatuve

Trešdiena
 

Jaunsargu pulciņš

 


Klavierspēles pulciņš

 

Sieviešu vokālais ansamblis "Sonante"

Andis Zariņš
 


Jausma Aizpurve


Jausma Aizpurve

14.00 - 15.00

 


17.00 – 18.30


18.30 – 21.00

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

Aktiertelpa


Lielā zāle

Ceturtdiena
 

 
Klavierspēles pulciņš


 

Bērnu ansamblis "Lāsītes"



Viļķenes amatierteātris

Jausma Aizpurve
 


Jausma Aizpurve
 


Indra Rube

14.15 – 16.15

 


16.15 - 17.15
 



18.00 – 21.30

Aktiertelpa

 


Lielā zāle
 



Skatuve

 
Piektdiena

 
 

Deju kolektīvs "Trejdeviņi" (1.- 3.kl.gr..)
 


Deju kolektīvs "Trejdeviņi" (5.-8.kl.gr.)



Deju kolektīvs "Trejdeviņi" (pirmsk.gr.)

Baiba Adamoviča

 

Baiba Adamoviča

 

Baiba Adamoviča


14.00 – 15.30
 

 

15.30 – 17.00

 


17.00 – 17.30


Skatuve
 

 

Skatuve

 


Skatuve

Svētdiena  Jauniešu deju kolektīvs "Dīdeklis" Baiba Adamoviča 10.30 – 14.30 Skatuve
  Aušanas pulciņš "Katriņa" Kristīne Eglīte Pēc individuāla grafika Baumaņu Kārļa Viļkenes pamatskola