Aktualitātes
Konsultācijas

Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācija informē par iespēju saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas pa telefonu + 37128655800.

Latvijas Republikas Satversmē pie cilvēka pamattiesībām pieskaitītas tiesības uz pieeju tiesai un tiesības uz advokāta palīdzību, tādēļ labdarības mērķu vadīti Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijas tiesību speciālisti piedāvā telefoniski sniegt juridisku konsultāciju pro bono publico (BEZ MAKSAS sabiedrības labā – latīņu val.).

Telefonisku bezmaksas juridisko konsultāciju iespējams saņemt katru darba dienu laika posmā no plkst. 11:00-16:00 zvanot pa tālruni: 371 28 655 800. Uz tālruni +371 28 655 800 var sūtīt arī īsziņu, izmantot WhatsApp.

Īpaši steidzamos un ārkārtējos gadījumos ir iespējams saņemt bezmaksas konsultāciju arī ārpus norādītā laika. Cilvēkiem, kuri nevar piezvanīt darba vai citu iemeslu dēļ, centīsimies savu iespēju robežās palīdzēt arī citā laikā (vakaros, sestdien, svētdien).

Jāpiebilst, ka nevaram solīt nepārtrauktu juridisko palīdzību 24 stundas diennaktī, tādēļ lūdzam būt saprotošiem tajos gadījumos, kad minētais tālrunis neatbild.

Zināšanai: atbilstoši Statūtiem Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācija var sniegt juridiskas konsultācijas, palīdzību un atbalstu visdažādākās dzīves situācijās. Mūsu darbības rezultātā cita starpā ir vinnētas Satversmes tiesas un pārskatīti normatīvie akti. Mēs sadarbojamies ar Tiesībsarga biroju un saviem kolēģiem visās sfērās, iesaistoties vissarežģītāko situāciju atrisināšanā. Klātienē konsultācijas notiek draudzīgā gaisotnē savstarpēji norunātā vietā. Par satikšanās laikiem iepriekš jāsazvanās pa tālruni +371 28 655 800, vai rakstot e-pastu bljsea@gmail.com.