Sports
Limbažniecēm medaļas “RTKK 2020” čempionātā

15. februārī Vidzemes karatē kluba sportisti piedalījās “RTKK 2020” čempionātā, kurā pulcējās ap 370 sportistu. Tika izcīnītas 4. zelta, 4. sudraba un 11 bronzas medaļas, komandu kopvērtējumā Vidzemes karatē klubs ierindojās 6.vietā! Šajās sacensībās piedalījās limbažnieces Anete un Mairita Voldes. Abas meitenes startēja KUMITE disciplīnā (cīņa ar reālu pretinieku). Meiteņu grupā 8 – 9 gadi virs 30 kilogramiem, Anete guva divas uzvaras, taču cīņā par tikšanu finālā piekāpās sportistei no Rīgas, kā rezultātā izcīnīja godalgoto bronzas medaļu.

Vecākā māsa Mairita aizvadīja četras cīņas, no kurām visās bija pārāka par pretiniecēm. Līdz ar to meiteņu grupā 10 – 11 gadi virs 40 kilogramiem, astoņu meiteņu konkurencē, Mairita izcīnīja augsto 1.vietu!

Vidzemes karatē kluba treneris Maksims Halatins ir priecīgs par audzēkņu gūtajiem panākumiem!

Turpinām strādāt un virzīties uz priekšu!