p/a Alda aktivitātes
Laivinieks

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “ALDA” aicina “plēsēju medniekus” 26. septembrī tikties Augstrozes Lielezerā un noskaidrot labāko un veiksmīgāko makšķernieku!

Sacensībās paredzēti 3 posmi. Pirmais, kā jau minēts, Augstrozes Lielezerā, otrais posms plānots Limbažu Lielezerā, bet trešais – Limbažu Dūņezerā.

Augstrozes Lielezera posms notiks 26. septembrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 14.00. Sacensībās var piedalīties komandas, kuru sastāvā ir 1 laivu ekipāža ar 1 vai 2 dalībniekiem. Ekipāžu skaits nav ierobežots.

Pieteikumu dalībai sacensībās jānosūta uz e-pastu: alda@limbazi.lv, pieteikumā norādot: komandas nosaukumu, dalībnieku vārdu un uzvārdu, kā arī mobilā tālruņa numuru.

Sacensību dalības maksa ir 20 EUR no ekipāžas, par katru kārtu. Ja ekipāžā ir dalībnieks jaunāks par 16 gadiem vai arī vecāks par 65 gadiem, tad dalības maksa ir 7 EUR + 5 EUR no ekipāžas. Dalības maksa tiek iedalīta sacensību organizēšanas izdevumos un balvu fondā.

Dāvanu kartes izlozē 100 EUR vērtībā piedalīsies tie dalībnieki, kuri dalību ņēmuši visos trijos posmos. Veiksmīgākie makšķernieki starp sacensību posmiem tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.

Posma uzvarētāju noteiks noķerto zivju svars, noķerot visas trīs sugas (zandarts, līdaka un asaris) Limbažu  Lielezerā un Augstrozes Lielezerā, bet Limbažu Dūņezerā līdaku un asari, noķertā zivju summa reizinās ar koeficentu-1,5.

Oļega Auzera izgatavotā “Sudraba ceļojošo kausa” ieguvēja ekipāža tiks noskaidrota, saskaitot visu trīs posmu rezultātus.

Par sacensību norisi atbildīgā persona ir Limbažu novada pašvaldības aģentūras “ALDA” direktors Jānis Remess, mobilā tālruņa numurs: 26142812.