Aktualitātes COVID19
Limbažu Galvenā bibliotēka

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 11. oktobra bibliotēka būs atvērta darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Sestdienās, svētdienās un Valsts svētku dienās bibliotēka slēgta. Katra mēneša pēdējā ceturtdienā bibliotēkā spodrības diena, bibliotēka apmeklētājiem slēgta.

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā bibliotēka apkalpo tikai reģistrētus lietotājus. Bibliotēkā iespējams reģistrēties klātienē vai attālināti, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas formu bibliotēkas mājaslapā (https://ej.uz/LGBregistracija).

Uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase; ID karte), klātienē pieejami visi bibliotēkas pakalpojumi (t. sk. pasākumu un izstāžu apmeklējums).

Apmeklētājiem BEZ Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta bibliotēka nodrošina grāmatu apmaiņu un datora izmantošanu lietišķām vajadzībām pēc iepriekšēja pieteikuma. Grāmatu rezervēšanai aicinām izmantot bibliotēkas elektronisko katalogu (https://limbazi.biblioteka.lv/Alise/), zvanīt uz tālruņa numuriem 26331425, 64070747 vai sūtīt e-pasta vēstuli uz adresi limbazu_biblioteka@limbazi.lv. Lai pieteiktu datoru izmantošanu, zvanīt uz tālruņa numuriem  29103842, 64070710.

Bibliotēka nodrošina attālinātos pakalpojumus. Vairāk par bibliotēkas pakalpojumiem mājaslapā www.limbazubiblioteka.lv