Twitter Facebook Youtube
draugiem lv

eiro130px 130

latvijalvE-iespejas logo

pilsetas svetki mPagājušajā nedēļas nogalē, atzīmējot Limbažu 789.jubileju, tika svinēti Limbažu pilsētas svētki. Svētku gājiens, velšanās ūdensbumbās, suņu – cilvēku glābēju paraugdemonstrējumi, vikingu laivu braucieni, salūts, amatnieku un Latvijā ražoto preču tirgus, brīvdabas teātra izrāžu festivāls „Mīlas meistarības skola”, Vienības parka 120.gadu jubileja, bērnu svētki, koncerti, balle un vēl daudz dažādu pasākumu priecēja svētku dalībniekus. Kā limbažnieki un pilsētas viesi svinēja svētkus, var aplūkot fotoreportāžā šeit: http://failiem.lv/u/vurqwlg vai http://www.limbazi.lv/foto-galerija/category/52-limbazu-pilsetas-svetki-2012.html

Pilsētas svētkos tradicionālas ir makšķerēšanas un pludmales volejbola sacensības. Makšķerēšanas sacensības pulcēja dažāda vecuma makšķerniekus. Šajā gadā ierasto zābaku mešanu aizstāja zināšanu pārbaude par Limbažu Lielezeru. Tajā lielākais klupšanas akmens pieaugušajiem bija senais ezera nosaukums. To, ka Lielezeru agrāk dēvēja par Svētezeru, zināja tikai divi dalībnieki. Tāpat grūtības sagādāja atpazīt attēlā redzamo zivi. Mazie makšķernieki savās zināšanās pārspēja pieaugušos, kļūdu bija stipri mazāk. Apkopojot rezultātus, 1.vietu vecuma grupā līdz 13 gadiem ieņēma Raivo Ļovins. 2.vietā, atpaliekot vien par 10 g, ierindojās Rūdolfs Bomis, kurš saņēma arī balvu kā jaunākais makšķernieks. 3.vietā - Kristaps Leinišs. Vecuma grupā līdz 18 gadiem 1. vietu ieguva Dāvis Ķepiņš, 2. - Hermanis Cvetkovs. Pieaugušo grupā izteikts līderis bija Aivars Balodis, kurš arī izcīnīja 1.vietu. Imants Grabovskis ieguva 2.vietu. Uldis Medinecskis, kura loms bija smagāks par 2.vietas ieguvēju, taču zināšanu pārbaudē ieguva mazāku punktu skaitu, līdz ar to palika 3.vietā. Liels paldies par makšķerēšanas veikaliem „Ne asakas”, ”Hobijs”,’ ”Mērķis” un ”DNB bankai”’ par sarūpētajām dāvanām.

4.augustā noslēdzās pludmales volejbola turnīrs „Lielezera open 2012”. 26 vīriešu komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja komanda „RiGa” (Rinalds Vārsbergs, Artis Lācis, Gatis Preimanis), 2.vietā ierindojās „Čiki-briki” (Mikus Jākobsons, Andris Zande), 3.vietu ieguva komanda „Bratani” (Raimonds Liniņš, Jānis Ruks). Sieviešu konkurencē no 13 komandām 1.vietā „Mana saime” (Alise Lece, Marta Ozoliņa), 2. - „Brīnumzeme” (Ingūna Minusa, Alise Pastare), 3. - „Miagi hit” (Agija Sidorova, Laine Cielēna).

Nākošajā gadā Limbažu pilsēta sagaidīs apaļu jubileju – 790.